Havlik-logo

KUCHYNĚ

INTERIÉRY

Havlík kuchyně, kuchyňské linky Blansko

Firma Nábytek Havlík kuchyně Blansko nabízí zakázkovou výrobu kuchyní a kuchyňských linek. Naše kvalitně vyrobené kuchyně a kuchyňské linky různých typů a velikostí dodáváme včetně odborné montáže a zapojení všech spotřebičů.

Výroba kuchyně Blansko, kuchyně - lamino, fólie, dýha, bio deska, masiv, lak-RAL

Výroba kuchyně je závislá na vašem vkusu, prostoru a praktických potřebách. V našem kuchyňském studiu si můžete na vlastní oči prohlédnout různé typy materiálů, nejčastěji žádané kuchyně lamino, fólie, dýha, bio deska, masiv a kuchyně lak-RAL. Tyto typy můžou být v provednení matném i lesklém. Důležitou součástí každé kuchyně, nebo kuchyňské linky je pracovní deska. Nabízíme široký výběr materiálů v různých barevných odstínech, které uspokojí i ty nejnáročnější. Precizní výroba kuchyní a kuchyňské linky je naší prioritou a naše kuchyň slouží k naprosté spokojenosti všem zákazníkům nejen v regionu Blansko.

Prodej kuchyně Havlík Blansko, výroba, renovace kuchyní, kuchyňské linky

Kuchyňské linky podle vašeho přání osadíme kvalitními spotřebiči od předních světových výrobců. Neomezujte se ve vašich představách o podobě vaší kuchyňské linky. Máme pro vás připravenou nabídku různých materiálů a jejich barevných variant. Pro vaši inspiraci vás zveme do našeho kuchyňského studia v Blansku, kde je možná prohlídka kuchyňských linek. Pro více dalších informací na výbavu kuchyní, nebo kuchyňské linky nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Naše výroba, prodej, Havlík kuchyně, kuchyňské linky Blansko

Kuchyne-Blansko-1

Kuchyne-Blansko-2

Kuchyne-Blansko-3

Kuchyne-Blansko-4

Kuchyne-Blansko-5

Kuchyne-Blansko-6

Kuchyne-Blansko-7

Kuchyne-Blansko-8

Kuchyne-Blansko-9

Kuchyne-Blansko-10

 

 

Kuchyne-Blansko-13

Kuchyne-Blansko-14

Fotka-vlozena

 

 

 

Kuchyne-Blansko-19

Kuchyne-Blansko-20

Kuchyne-Blansko-21

 

Kuchyne-Blansko-23

Kuchyne-Blansko-24

Kuchyne-Blansko-25

Kuchyne-Blansko-26