Havlik-logo

KUCHYNĚ

INTERIÉRY

Havlík kuchyně, kuchyňské linky Blansko

Firma Nábytek Havlík kuchyně Blansko nabízí zakázkovou výrobu kuchyní a kuchyňských linek. Naše kvalitně vyrobené kuchyně a kuchyňské linky různých typů a velikostí dodáváme včetně odborné montáže a zapojení všech spotřebičů.

Výroba kuchyně Blansko, kuchyně - lamino, fólie, dýha, bio deska, masiv, lak-RAL

Výroba kuchyně je závislá na vašem vkusu, prostoru a praktických potřebách. V našem kuchyňském studiu si můžete na vlastní oči prohlédnout různé typy materiálů, nejčastěji žádané kuchyně lamino, fólie, dýha, bio deska, masiv a kuchyně lak-RAL. Tyto typy můžou být v provednení matném i lesklém. Důležitou součástí každé kuchyně, nebo kuchyňské linky je pracovní deska. Nabízíme široký výběr materiálů v různých barevných odstínech, které uspokojí i ty nejnáročnější. Precizní výroba kuchyní a kuchyňské linky je naší prioritou a naše kuchyň slouží k naprosté spokojenosti všem zákazníkům nejen v regionu Blansko.

Prodej kuchyně Havlík Blansko, výroba, renovace kuchyní, kuchyňské linky

Kuchyňské linky podle vašeho přání osadíme kvalitními spotřebiči od předních světových výrobců. Neomezujte se ve vašich představách o podobě vaší kuchyňské linky. Máme pro vás připravenou nabídku různých materiálů a jejich barevných variant. Pro vaši inspiraci vás zveme do našeho kuchyňského studia v Blansku, kde je možná prohlídka kuchyňských linek. Pro více dalších informací na výbavu kuchyní, nebo kuchyňské linky nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Naše výroba, prodej, Havlík kuchyně, kuchyňské linky Blansko

01

02

03

04

05

06

 

Kuchyne-Blansko-19